RCS Karayolu Taşımacılığı

PDFPrintE-mail

logistics-lorry

Parsiyel ve Komple Tır Taşımacılığı Hizmetleri

Türkiye'nin tüm karayolu ulaşım noktalarına ve noktalarından Türkiye'ye Parsiyel ve Komple Tır Taşımacılığı hizmetleri sunuyoruz.

İthalat & İhracat:

Haftalık olarak organize ettiğimiz Parsiyel araçlarımız ile Rusya ve tüm Avrupa ülkeleri, Irak ve İran'a tarifeli seferler organize ediyoruz. Komple Araç talepleri kapsamında ise gün bazında yüklemelerin bildirilmesi sonucunda yüke özel araçları organize ederek yükleme adresine gönderiyoruz.

Operasyon departmanımız varış terminallerini belirliyor, yükleme sürecinin her aşamasında yazılı bildirimlerle güncelleme yapıyor.

3'üncü ülke taşımaları:

Ürünlerin Türkiye'ye uğramasına gerek kalmadan pek çok ticari nokta arasında taşınması hizmetini veriyoruz. Geniş acente ağımız sayesinde Avrupa ve Rusya hattının yanı sıra Irak ve İran hatlarında da güvenli taşımacılık hizmetleri sunuyoruz.

Parsiyel ve Komple Tır Taşımacılığı alanında sunduğumuz hizmetler:

- Uluslararası Karayolu İthalat ve İhracat Taşımacılığı,
- Komple ve grupaj yük taşımacılığı,
- Parsiyel yüklerin konsolidasyonu, toplama ve dağıtım hizmetleri,
- Transit taşımacılık hizmeti,
- Genel kargo taşımaları,
- Tehlikeli madde kargo taşımacılığı,
- Isı ayarı gerektiren, bozulabilir ürün taşımacılığı,
- Tarifeli seferler,
- Transit taşımalar,
- Askılı ve ısı ayarlı tır seçenekleri (kapalı kasa),
- Gümrükleme ve sigorta işlemleri,
- Tam zamanlı takip hizmetleri.


RCS Logistics Servisleri:

  • Express Kurye Taşımacılığı
  • Parsiyel Kargo Taşımacılığı
  • İthalat Hizmetleri
  • Gümrükleme Hizmetleri
  • Karayolu Taşımacılığı
  • Gümrükleme Hizmetleri
  • Hava Kargo Taşımacılığı
  • Proje Taşımacılığı

Detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz 0212 662 00 31

Email signup
Güncellemelerden haber olmak için mail adresini ekleyiniz

Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'DateTime::__construct(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.' in /var/www/vhosts/russiancargo.net/httpdocs/hava-kargo/sagmenu.php:10 Stack trace: #0 /var/www/vhosts/russiancargo.net/httpdocs/hava-kargo/sagmenu.php(10): DateTime->__construct() #1 /var/www/vhosts/russiancargo.net/httpdocs/hava-kargo/karayolu-tasimaciligi.php(163): include('/var/www/vhosts...') #2 {main} thrown in /var/www/vhosts/russiancargo.net/httpdocs/hava-kargo/sagmenu.php on line 10