Transport Logistics

PDFPrintE-mail

logistics-lorry

15 yılık bir birikimin eseri olan RCS Şirketler Grubu; sektöründe yeni bir soluk getirmeyi hedefleyerek yapılanan, teknolojinin tüm imkânlarını kullanarak müşterilerine kusursuz hizmet sunmayı amaç edinmiş bir firmadır.

Kurucularının uzun yıllar Dağıtım ve Taşımacılık ‘tan edindikleri tecrübe doğrultusunda, Lojistik, Kargo Kurye ve Özel Dağıtımlar kapsamındaki tüm ihtiyaçlarınızı tek bir Müşteri Hizmetleri yetkilisi ile çözmenizi sağlayabilmek amacıyla, yola çıkan RCS Russian Cargo Service, Sektöre yaptığı yatırımlar ile ilk günkü heyecan ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Sadece Dağıtım firması olmayıp, Depolama, Katma Değerli Hizmetler, Kurye, Özel Dağıtımlar ve Çağrı merkezi gibi hizmetleri profesyonel şekilde sunarak, talebe uygun çözümler üreten RCS Russian Cargo Service 2011 yılı itibariyle sektörün ilk 5 ‘i arasında yerini almıştır.

Gerek şirket merkezimizde, gerek ise çeşitli illerde ve gümrük ofislerimizde çalışan yaklaşık 50 kişilik ekibimizle, RCS Russian Cargo Service olarak “biz” kaliteyi ve güvenilirliği esas alan büyük bir aileyiz. Kaliteyi arayan, ayrıcalıklı olmak isteyen, farkı görmek ve yaşamak isteyen siz değerli müşterimizi RCS Ailesinin sarsılmaz ve güvenli çatısı altında buluşmaya davet ediyoruz.

RCS Logistics' transport services include:

  • Express Kurye Taşımacılığı
  • Parsiyel Kargo Taşımacılığı
  • İthalat Hizmetleri
  • Gümrükleme Hizmetleri
  • Karayolu Taşımacılığı
  • Gümrükleme Hizmetleri
  • Hava Kargo Taşımacılığı
  • Proje Taşımacılığı

For more information about our transport logistics solutions, call now on 0845 500 4005.

Email signup
Güncellemelerden haber olmak için mail adresini ekleyiniz

Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'DateTime::__construct(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.' in /var/www/vhosts/russiancargo.net/httpdocs/hava-kargo/sagmenu.php:10 Stack trace: #0 /var/www/vhosts/russiancargo.net/httpdocs/hava-kargo/sagmenu.php(10): DateTime->__construct() #1 /var/www/vhosts/russiancargo.net/httpdocs/hava-kargo/subelerimiz.php(149): include('/var/www/vhosts...') #2 {main} thrown in /var/www/vhosts/russiancargo.net/httpdocs/hava-kargo/sagmenu.php on line 10